Serwis maszyn

Serwis kosiarek i maszyn

Jako przedsiębiorstwo od wielu lat działające w branży, możemy zaoferować Państwu profesjonalną i kompleksową obsługę. Prowadzimy serwis kosiarek oraz innych maszyn ogrodniczych, komunalnych , budowlanych, a także rolniczych. Posiadamy rozbudowane zaplecze narzędziowe oraz części zamiennych, dlatego jesteśmy w stanie zająć się nawet najtrudniejszymi przypadkami. Naszą specjalnością są zarówno naprawy bieżące, jak i remonty generalne takich podzespołów, jak skrzynie biegów, przekładnie, silniki, układy hydrauliczne, wałki odbioru mocy, a także wielu innych mechanizmów.


Przystępując do realizacji każdego zadania dokładnie oglądamy remontowane elementy. Przeprowadzamy szczegółową diagnozę, która pozwala na zlokalizowanie wszystkich usterek i dopasowanie odpowiednich części zamiennych.


W naszym serwisie kosiarek, maszyn budowlanych, komunalnych i rolniczych zajmujemy się następującymi markami:


• ciągników i traktorów specjalistycznych – Tomo Vinkovic, TZ4-K14, BCS, Ferrari, Pasqualli, Goldoni, AGT, MF-70, TerraVari, Agrimaster, Peruzzo, Muthing,
• urządzeń i pojazdów – Alpina , Stiga, Husqvarna, Wacker, Honda, Robin, Lombardini, Yanmar, Slanzi.
Terminowo realizujemy wszystkie prace, oddając w ręce Klientów sprawne i gotowe do ponownego wykorzystania urządzenia i pojazdy.


Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym serwisem kosiarek, maszyn budowlanych, rolniczych i komunalnych – chętnie odpowiemy na Państwa wszystkie pytania.


Telefon: 791691814
E-mail: biuro@sabuda.pl

Rampy-podjazdy składane do 2200kg 2szt

Rampy-podjazdy składane do 2200kg 2szt

Rampy-podjazdy składane do 2200kg 2szt

Rampy-podjazdy składane do 2200kg

komplet-2szt

Cena:

690,00 zł

Cena netto: 560,98 zł

szt.

Serwis i naprawa ciągników TZ4K14, TV521. Części zamienne

Serwis i naprawa ciągników TZ4K14, TV521. Części zamienne

Serwis i naprawa ciągników TZ4K14, TV521. Części zamienne

Firma Sabuda oferuje pełen serwis i naprawę ciągników TZ4K14 oraz TV521. Serwisujemy, naprawiamy, remontujemy i renowujemy. Lata doświadczenia w pracy z ciągnikami TZ4K14, TV-521 (oraz wieloma innymi) pozwoliły nam na dojście do perfekcji w ich naprawie.

Cena:

0,01 zł

Cena netto: 0,01 zł

szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl